O stránce obrazkyanimace.cz

ObrazkyAnimace je kompletně bezplatná stránka nabízející obrázky k použití na osobních webových stránkách. Nemusíte se registrovat, platit, nebo se stat členem naší stránky. Můžete použít naše obrázky na jakékoliv komunikační stránce, v blogu, profilech, emailových zprávách, návštěvních knihách, na fóru nebo webové stránce.

Obrázky na naší stránce jsou přidávány našimi uživately a take sbírané z různých webových stránek, jako např. imeem.com, photobucket.com a tinypic.com. Pokud jste tvůrce nějakého obrázku a chcete aby byl odstraněn z našich stránek, prosím pošlete nám email s přesným odkazem na něj a mi ho co nejdříve odstraníme.

Návrhy
Pokud máte návrh na novou kategorii, nebo nápad na vylepšení našich stránek, prosím napište nám. Čteme každý email a budeme se snažit využít Vaše nápady.

Příspěvky
Pokud jste vytvořili vlastní obrázky a přejete si je přidat na naši stránku, prosíme pošlete nám obrázky v “zip” souboru emailem. Prosím pojmenujte Vaše soubory s obrázky podle kategorie, do které by měly být umístěny.

Inzerce
Pokud máte zájem o inzerci na naší stránce obrazkyanimace.cz, prosím učiňtě tak přes Google Adwords program.